Mercedes C 200

  1. Anasayfa
  2. VIP ARAÇLAR
  3. Mercedes C 200

Mercedes C 200

Vites: Otomatik
Yakıt: Benzin

YD Rent A Car filosuna katılmış olan minimum 3 yaş [product_name] araçlarımız hizmetinize hazır durumdadır. Yakıt konusunda oldukça tasarruf sağlayan Kiralık [product_name] Araçlarımız konforu ve yol tutuşu ilede siz değerli müşterilerimize rahat bir sürüş keyfi için bir telefon kadar uzakta!

Bursada oto kiralama ihtiyaçlarınız için bu aracı en uygun fiyata YD Rent A Car  Araç Kiralama güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Uzun dönem kiralama fiyatları aksi belirtilmedikçe “0” km otomobilleri kapsamaktadır. Farklı km ve süre seçenekleri için YD Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm rakamlar %18 KDV hariç ve TL cinsindendir.

Kiralama süresince bakım, onarım, vergi, sigorta, özel çağrı merkezi desteği ve ihtiyaç halinde ikame araç sözleşme şartlarına göre YD Rent A Car Araç Kiralama Hizmetleri Turizm San. Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanacaktır. Kullanım paralelindeki yakıt, köprü, otoyol giderleri kullanıcı tarafından karşılanır.

Faiz, ÖTV ve diğer vergilerde meydana gelebilecek değişiklikler, kiralama fiyatlarında değişikliklere neden olabilir.

Kira bedelleri, kiralama çeşitlerine ve farklı sürelere göre belirlenmiş olup, yalnızca belirtilen süreli kiralamalarda belirtilen çeşide dair kiralama sözleşmesi hem kiraya veren hem de kiracı tarafından yazılı olarak akdedilmiş ise geçerlidir. Fiyatlar ve fiyat listesi kiralama için teklif vasfında olmayıp, YD Rent A Car, kiralama yapıp, kiralama taleplerini reddetmekte, teminat istemekte, başkaca sözleşme şartlarında ve bu fiyatları dilediği zaman değiştirmekte ve sonlandırmakta serbesttir.

Hasar Yönetimi

İkame Araç Hizmeti

Lastik Değişim

Periyodik Bakım

FULL Kasko

HGS Yönetimi