Kurumsal / Filo Kiralama

  1. Anasayfa
  2. Kurumsal / Filo Kiralama

Şirketiniz ve personeliniz için uzun süreli binek araç filosu kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filomuz ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Binek araçlardan beklediğiniz her şeyi ve en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunan Yusuf Rent A Car Filo Kiralama olarak cazip tekliflerimizle yanınızdayız.

Geniş yelpazemiz içerisinden hem tarzınız, hem ekonominiz, hem de ihtiyacınız doğrultusunda her seçeneği değerlendirebileceğiniz modellerimizle aradığınızı bulmanızı sağlayarak yükünüzü azaltıyoruz. Yatırımınızı doğru kullanarak, personelinizin daha hızlı, güvenli ve çözüm odaklı ulaşım imkanına kavuşmasını istiyorsanız, tekliflerimize mutlaka göz atın…

Kurumsal Kiralamanın Avantajları

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.

Araç alımı için şirket özkaynağını mı kullanacaksınız, gelin bu para ile yatırım yapın, yaptığınız yatırımdan gelen gelirle kiraladığınız araçların bedelini ödeyin, sermayeniz cebinizde kalsın.

Araç alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz? Aracınız için bankadan kredi kullanmayın gelin istediğiniz aracı kiralayın, boşu boşuna faiz ödemeyin.

YUSUF RENT A CAR sizlere sunduğu fiyat avantajlarından faydalanın. YUSUF RENT A CAR Türkiye’de satılan markaların devamlı alıcısı konumunda olduğundan, distribütör firmalardan ve araç üreticilerinden yüksek indirimler alabilmektedir. YUSUF RENT A CAR  aldığı bu indirimleri müşterilerine sunduğu kiralama fiyatlarına da yansıtır. Siz hiç pazarlık yapmadan indirimlerden faydalanır, kazançlı çıkarsınız.

Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan Operasyonel Filo Kiralama avantajlarından YUSUF RENT A CAR, İster bir araba ,ister yüz araba projesiylede artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor. Kiralamak istediğiniz araç sayısı bir tane bile olsa YUSUF RENT A CAR size çok özel imkanlar ve hizmetler sunuyor.

YUSUF RENT A CAR’dan araç kiraladığınızda her ay ödemeniz gereken belli bir kira tutarı vardır, bütçenizi, planınızı ödeyeceğiniz kiraya göre yapabilirsiniz. YUSUF RENT A CAR’dan araç kiraladığınızda kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız, kaza, tamir bakım sigorta masraflarını ödemeniz gerekmez. Filonuzla ilgili giderler aydan aya farklılık göstermez.

Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmayın. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmesin

Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. YUSUF RENT A CAR, servis kalitesiyle,finansal gücüyle, Pazar tecrübesiyle, deneyimli çalışanları, 200’ü aşan araç filosuyla, Yüzde yüz yerli öz sermayesiyle , Operasyonel Filo Kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağıdır YUSUF RENT A CAR.